Rondreis met privéchauffeur

Geniet en reis ontspannen in een Mercedes E limo met privéchauffeur voor een dagje er op uit autotoertochten, rondreis en toeristische autoroutes en korte en lange vakantie reizen voor jong en senior 50 plussers.

Voor een dagje weg, weekend, een korte of lange vakantie zonder of met overnachting en diner in een kasteelhotel of hotel met ambiance met prachtig uitzicht over steden of natuur.

De toeristische autoroutes en rondreizen gaan over de mooiste binnen weggetjes met veel natuurschoon en langs talloze bezienswaardigheden.

De toeristische trajecten leiden langs mooie oude stadjes, interessante museums die we kunnen aandoen en bezichtigen.

Voor rondreizen en toeristische autoroutes, de auto toertocht met privéchauffeur gaan over het vlakke land of door het hart van onbewoonde bergketens.

Met reisbestemming in Nederland, België, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk en andere landen voor grensoverschrijdend reizen naar steden en landen binnen Europa.

Heeft u zelf een reis idee of wilt u voor u een op maat gemaakt reis, thema of weekend reis uitgewerkt hebben, laat het weten.

Naast veilig wordt er op een hoog niveau van comfort gereden, wat zorgt voor een aangename reiservaring om relaxen en ontspannen aan te komen op uw reisbestemming.

De ervaren privéchauffeur en persoonlijk assistent biedt u gastheerschap tijdens uw reis.

Contacteer vrijblijvend voor uw vraag.